0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Бактеріологічна лабораторія

Відділ дослідження біологічних факторів
IMG-COURSE

Бактеріологічна лабораторія проводить виділення, ідентифікацію та визначення біологічних властивостей мікроорганізмів III-IV груп патогенності шляхом проведення бактеріологічних, біологічних та імунологічних досліджень.

Лабораторія проводить дослідження харчових продуктів, питної води, води поверхневих водойм, стічної води, грунту, змивів з поверхонь, матеріалу на стерильність, повітря закритих приміщень на відповідність нормативно-технічній документації. Дослідження біологічного матеріалу від людей проводиться на виявлення збудників дифтерії, сальмонельозів, дизентерії, менінгококу, кашлюку та паракашлюку, стрептококів, стафілококу, умовно-патогенної мікрофлори, синьогнійної палички та інших неферментуючих мікроорганізмів. Виявлення ботулотоксину в біологічному матеріалі та харчових продуктах, напруги імунітету до дифтерії та правця. Виявлення антитіл до кашлюка та паракашлюка в біологічному матеріалі людини. Проводить діагностику випорожнень на дисбактеріоз.

IMG-COURSE

Завідувач лабораторії: Шиманська Вікторія Володимирівна – лікар-бактеріолог. Закінчила Київський медичний інститут за фахом «Санітарна справа». У 1989 році пройшла інтернатуру за спеціальністю «Бактеріологія». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Бактеріологія».

Медичний стаж – 33 роки.

Лікарі:

  • Біньковська Наталія Іванівна – лікар-бактеріолог. У 2006 році закінчила Національний медичний університет за фахом «Медико-профілактична справа». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Бактеріологія». Медичний стаж – 13 років.
  • Марчук Людмила Петрівна - лікар-бактеріолог. У 1970 році закінчила Уральський державний університет за фахом «Біологія». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Бактеріологія». Медичний стаж – 45 років.
  • Чорномаз Лідія Сергіївна - лікар-бактеріолог. У 1976 році закінчила Київський медичний інститут за фахом «Гігієна, санітарія і епідеміологія». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Бактеріологія». Медичний стаж – 41 рік.
  • Степаненко Надія Костянтинівна - лікар-бактеріолог. У 2002 році закінчила Дніпропетровську медичну академію за фахом «Медико-профілактична справа». Лікар-спеціаліст за спеціальністю «Бактеріологія». Медичний стаж – 27 років.
  • Єкатеринчева Оксана Сергіївна – бактеріолог. У 2003 році закінчила Житомирський державний університет за фахом «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Бактеріологія». Медичний стаж - 19 років.
  • Лонська Оксана Анатоліївна – бактеріолог. У 2008 році закінчила Житомирський державний університет за фахом «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Спеціаліст за фахом «Бактеріологія». Медичний стаж - 15 років