0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Відділення організації епідеміологічних досліджень

Відділ дослідження біологічних факторів
IMG-COURSE

Основними завданнями відділення є: забезпечення професійного функціонування відділення, організаційного та методичного керівництва відокремленими структурними підрозділами лабораторного центру, надання консультативної, а при необхідності практичної допомоги з питань проведення епідеміологічних розслідувань випадків та спалахів інфекційних хвороб з метою встановлення причин їх виникнення, факторів передачі інфекції, визначення меж осередків інфекційних хвороб, масштабів поширення.

Надання рекомендацій щодо покращення проведення протиепідемічних заходів по локалізації та ліквідації спалахів та вогнищ інфекційних захворювань.

Здійснює збір, узагальнення та аналіз інформації щодо захворюваності на інфекційні хвороби та іншої відповідної інформації з метою оцінки епідемічної ситуації у Житомирській області. Епіднагляд за динамікою інфекційної захворюваності, моніторинг за циркуляцією збудників інфекційних хвороб на території області, аналіз та прогнозування епідемічної ситуації.

Проводить моніторингові дослідження об’єктів навколишнього середовища лікувально-профілактичних закладів.

Завідувач відділення: Головченко Анатолій Іванович – лікар-епідеміолог. У 1988 р. закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут за фахом «Гігієна, санітарія і епідеміологія». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Епідеміологія».

Медичний стаж – 34 роки.