0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень

Відділ дослідження фізичних та хімічних факторів
IMG-COURSE

Відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень. Свою діяльність здійснює відповідно Статуту Державної установи «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», та інших нормативних документів у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

Мета діяльності:

  • Організація лабораторних та інструментальних досліджень фізичних та хімічних факторів і випробувань відповідно до плану моніторингових досліджень об'єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, закладів соціального забезпечення
  • Організація проведення позапланових лабораторних досліджень та вимірювань . Відділення для забезпечення виконання покладених на нього функцій має в своєму складі фахівців з відповідною професійною підготовкою.
IMG-COURSE

Завідувач відділення – лікар з загальної гігієни: Ковтун Святослав Вікторович –лікар з загальної гігієни. У 2014р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за фахом «Медико-профілактична справа». У 2015р. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Загальна гігієна». Перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Загальна гігієна».

Стаж роботи за фахом 8р.

Лікарі:

  • Сокур Олександра Олександрівна - лікар з гігієни дітей та підлітків. У 1974 р. закінчила Львівський державний медичний інститут за фахом «Санітарна справа». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Гігієна дітей і підлітків» Медичний стаж - 43 р.
  • Аврамчук Володимир Анатолійович–лікар з загальної гігієни. У 2012р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за фахом «Медико-профілактична справа». У 2013р. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Загальна гігієна». Друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Загальна гігієна». Стаж роботи за фахом 6р.