0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Лабораторія електромагнітних полів та інших фізичних факторів

Відділ дослідження фізичних та хімічних факторів
IMG-COURSE

Лабораторія проводить визначення фізичних факторів в навколишньому та виробничому середовищі, а також для потреб атестації робочих місць, акредитації закладів, установ і т.д.

Проводить радіологічні дослідження: гамма – та бета-спектрометричні дослідження води, харчових продуктів та сировини, з якої вони виготовляються; гамма – та бета-спектрометричні дослідження деревини та продукції з деревини, в т.ч. на експорт; визначення вмісту природних радіонуклідів в будівельних матеріалах та сировині, та сировині, з якої виготовляються будівельні матеріали, посуді, мінеральних добривах, картонно-паперовій продукції, торфі, полімерних та полімервмісних матеріалах, виробах і конструкціях, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів та ін.

IMG-COURSE

Завідувач лабораторії: лікар з загальної гігієни - Бондар Марія Олексіївна. У 1985 р. закінчила Київський медичний інститут за фахом «Гігієна, санітарія і епідеміологія». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Загальна гігієна» та за спеціальністю « Радіаційна гігієна».

Медичний стаж: 32р.

Лікарі:

  • Довбищук Ірина Петрівна- лікар з загальної гігієни .У 2008р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за фахом «Медико-профілактична справа». У 2009 р. пройшла інтернатуру за спеціальністю «Загальна гігієна». Лікар-спеціаліст. Стаж роботи за фахом 6р.
  • Чабан Іван Михайлович - лікар з радіаційної гігієни. У 1971 р. закінчив Київський медичний інститут за фахом «Санітарна справа» Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю « Радіаційна гігієна». Медичний стаж – 46р.