0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Вірусологічна лабораторія

Відділ дослідження біологічних факторів
IMG-COURSE

Вірусологічна лабораторія є єдиним закладом в області, що проводить обстеження населення за епідеміологічними показаннями та дослідження на грип, гострі інфекції, напругу імунітету до інфекцій, що керуються засобами імунопрофілактики (кір, краснуха, грип, вірусний гепатит В).

Лабораторія має висококваліфікований, професійний персонал та оснащена сучасним обладнанням фірми "Biorad" (США) та «TECAN» (Австрія). В короткий термін дають змогу підтвердити або спростувати клінічний діагноз лікарів та заключення епідеміолога.

Сучасне обладнання лабораторії дає змогу виконувати широкий спектр досліджень як для забезпечення вірусологічного моніторингу зовнішнього середовища, так і для діагностики інфекційних захворювань.

IMG-COURSE

Завідувач лабораторії: Бояльська Оксана Геннадіївна – мікробіолог. У 2012 році закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка за фахом «Мікробіологія та вірусологія». У 2016 році захистила дисертацію за спеціальністю «Вірусологія» та здобула науковий ступінь кандидата біологічних наук. Друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Вірусологія». Медичний стаж – 23 роки. Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Вірусологія».

Медичний стаж – 27 років.

Лікарі:

  • Шавурська Велина Мечиславівна – лікар-вірусолог. У 1987 році закінчила Київський медичний інститут за фахом «Гігієна, санітарія і епідеміологія». Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Вірусологія»