0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2022-03-21 14:35:02

Photo

Повноцінне відновлення діяльності центру

Директор Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Зіновій ПАРАМОНОВ  інформує про повноцінне відновлення діяльності центру з 21.03.2022 р.

В умовах воєнного часу, обласний лабораторний центр та його структурні підрозділи не припиняли роботу. Здійснювався лабораторний моніторинг атмосферного повітря, питної води та води відкритих водойм, дослідження харчових продуктів, здійснювався постійний контроль за радіаційною ситуацією.

Фахівці центру здійснювали заходи по недопущенню ускладнень санітарно-епідеміологічної ситуації в області, захисту населення від інфекційних хвороб, попередження та профілактики неінфекційних захворювань.

З 24.02.2022 р. лабораторним центром досліджено 328 проб атмосферного повітря на вміст забруднюючих речовин, 333 зразки питної води за фізико-хімічними, мікробіологічними та радіологічними показниками, проведено 461 вимір еквівалентної дози гама-випромінювань на місцевості.   Про санепідситуацію в області та інші важливі напрямки діяльності центру постійно інформувались Міністерство охорони здоров’я України, обласна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування.

Необхідно відмітити діяльність Коростенського, Овруцького, Малинського міжрайонних відділівпрацівники яких не дивлячись на ризики продовжували виконувати поставлені завдання (Завідувачі Коростенським МРВ – Тимошенко Світлана Василівна, Овруцьким МРВ – Сташкевич Марина Висилівна, Малинським МРВ – Мінін Евгеній Олександрович), адміністрація лабораторного центру за проявлену особисту мужність та відповідальність відзначила працівників Почесними грамотами установи та преміями.

Обласний лабораторний центр та його структурні підрозділи продовжують роботу по лабораторному контролю за об’єктами життєдіяльності населення,санепідситуацією в області, інформування населення та органи влади.

 

21.03.2022 р.