0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2019-09-04 12:53:13

Photo

Результати досліджень якості води у водоймищах Житомирської області, що використовуються населенням з рекреаційною метою за серпень 2019 року

     Протягом останнього місяця літа фахівці Житомирського обласного лабораторного центру відібрали для лабораторних досліджень воду з 79 моніторингових точок, що використовуються населенням області з рекреаційною метою. Вода в більшості рекреаційних зон області не відповідає вимогам санітарних норм, а отже є непридатною для використання з рекреаційною метою. В 44 точках, з яких проводився забір води (55,7%) встановлено перевищення рівня хімічного та біологічного споживання кисню (що свідчить про значне забруднення водойм органічними речовинами), а також понаднормовий вміст кишкової палички, яка є показником фекального забруднення водойм, внаслідок скиду недезінфікованих каналізаційних стоків.

      Особливо забрудненою виявилась вода в усіх водоймах Бердичівського району, а також Чуднівського, Любарського, Андрушівського, Попільнянського та Ружинського районів. Натомість якість води в межах санітарних норм в Черняхівському, Олевському, Ємільчинському та Пулинському районах.

        Ознайомитись з результатами досліджень можна на «Карті моніторингу», яка є на нашому сайті https://olc-zhitomir.org

Зав.ВОСГД                                                                                     Ю.В.Лутай