0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2022-08-02 16:58:00

Photo

Про проведення наради за участю керівників та працівників відокремлених структурних підрозділів

  02.08.2022р. в ДУ «Житомирський обласний  центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» під головуванням в.о. генерального директора Зелінського Романа Степановича  відбулася робоча нарада з завідувачами та фахівцями структурних підрозділів установи.

      Під час наради були розглянуті питання щодо організації діяльності  установи в ІІ півріччі 2022р., виконання основних оперативних функцій громадського здоров’я та завдань визначених Статутом установи. 

     Важливим напрямком діяльності була визначена робота по профілактиці інфекційних і неінфекційних захворювань та поширення санітарно-освітніх знань серед населення області, а також робота в даному напрямку з галуззю сімейної медицини, активна співпраця з громадами і органами місцевого самоврядування.

 Актуальним напрямком роботи визначено забезпечення готовності і своєчасного реагування на епідемії і спалахи інфекційних хвороб, харчові отруєння та інші надзвичайні ситуації у сфері громадського здоров’я.

 Під час наради були обговорені питання оперативного та належного реагування на ускладнення епідемічної ситуації в країні та в регіонах.

     Завідувач відділу моніторингу та реагування на небезпеки Киричук І.М. прочитав лекцію для спеціалістів установи на тему: «Вступ до громадського здоров’я» проаналізував 10 основних оперативних функцій громадського здоров’я та виділив основні з них, якими займатимуться фахівці Центру.

       Заступник генерального директора Васильков О.В. доповів про стан надання платних послуг структурними підрозділами Центру, проаналізував основні проблемні питання в даній сфері та визначив шляхи їх вирішення, зазначивши про важливість виконання роботи по спецрахунку на високому рівні.

       Завідувач відділу епідеміологічного нагляду(спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Березовський С.В. розповів про  результати аналізу опитування населення області щодо роботи сімейних лікарів, яке проводили фахівці відділу в рамках опанування нових функцій та завдань Центру.

       Головний бухгалтер установи Подік О.А. зазначила про основні організаційні моменти щодо порядку списання матеріальних цінностей в установі та визначила правила ведення бухгалтерського обліку.

За підсумками робочої наради можна зазначити, що ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» провадить свою діяльність у повному складі, з новою структурою, готова виконувати всі покладені на неї обов’язки та функції щодо протидії інфекційним захворюванням і реагувати на нові виклики та загрози у сфері громадського здоров’я .