0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2023-03-15 10:50:06

Photo

ТРИВАЄ РОБОТА МОБІЛЬНИХ БРИГАД

   В громадах Житомирської області  продовжують працювати мобільні бригади з вакцинації.  Вони працюють у рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»,  за підтримки Громадської спілки «Коаліція за Вакцинацію».   

   За складеним графіком  бригади виїжджають у населені пункти обраних громад, вакцинують усіх охочих проти COVID-19. При потребі надають додаткові медичні послуги: вимірювання тиску, тестування на ВІЛ та гепатити, надання консультацій тощо.

   Нещодавно одна з бригад, до складу якої увійшли фахівці  Брусилівського відділення Коростишівського відділу ДУ «Житомирський ОЦКПХ МОЗ України» та Брусилівського ЦПМСД відвідала села Ставище, Нові Озеряни та Долинівку. Провели бесіди з мешканцями громад щодо важливості вакцинації населення від грипу та COVID-19. Передали їм просвітницьку друковану продукцію – календарі профілактичних щеплень, буклети з інформацією щодо імунізації населення та захисту себе та своїх близьких від інфекційних хвороб. Усіх бажаючих було щеплено  від COVID-19.

______

   Проєкт  «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»  фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я, Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки Коаліція за Вакцинацію на підтримку Міністерства охорони здоров`я України та Центру громадського здоров’я України.