0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2023-03-15 11:14:16

Photo

МЕШКАНЦЯМ ГРОМАД – ПРО ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

   Фахівці ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» продовжують співпрацю з медичними, освітніми та соціальними установами Житомирської області з метою надання консультацій населенню з питань імунопрофілактики.

   Працівники  Коростишівського відділу ДУ «ЖОЦКПХ   МОЗ України»  відвідали заклади освіти та  охорони здоров’я,  об’єкти торгівлі,   громадського харчування та побутового обслуговування,   установи, організації, підприємства  Коростишівської, Харитонівської, Старосілецької та Глибочицької об’єднаних територіальних громад. 

   Передали їм просвітницьку друковану продукцію з питань захисту себе та своїх близьких від інфекційних хвороб - буклети на теми: «Як захистити себе та своїх близьких від інфекційних хвороб», «Аварійна ситуація на атомній  електростанції», «Факти про йодид калію (КІ)».  Провели бесіди щодо імунізації дітей, вакцинації від грипу та COVID-19 тощо.

   У ліцеях №5 та №9 м. Коростишів, а також у Стрижівському ліцеї проведено заняття для учнів на теми: «Профілактика кишкових інфекцій, правила особистої гігієни дитини» та «Профілактика педикульозу у дітей».