0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2023-03-15 11:19:12

Photo

У Житомирі 25 березня відбудеться Здорова прогулянка для всієї родини

 

      25 березня, у Житомирі пройде Здорова прогулянка на свіжому повітрі, під час якої мешканці та гості міста зможуть навчитися скандинавській ходьбі і дізнатися багато корисного про підтримку свого здоров’я. Вхід вільний. Старт о 13:00. 

 

     Прогулянка відбудеться за спеціальним маршрутом пішохідною вулицею Михайлівська. Реєстрація на старт кожної групи буде відбуватися на Європейській площі. Охочі можуть зареєструватися у групу, яка стартує у певний час. Щоб обрати зручний для вас час, необхідно зареєструватися за посиланням.

 

     Перед прогулянкою учасники отримають спеціальні палки для скандинавської ходьби та впродовж 20 хвилин спробують освоїти техніку з інструктором. А під час прогулянки зможуть послухати спецвипуск подкасту “Температура нормальна” про те, як підтримувати своє здоров’я щодня. 

 

    На заході усі охочі зможуть відвідати медичну зону і проконсультуватися з сімейним лікарем, а також зробити базову перевірку стану свого здоров’я: виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень глюкози в крові, визначити індекс маси тіла та вакцинуватися від COVID-19. 

 

     Здорова прогулянка реалізується у межах регіональної комунікаційної кампанії “Бустерни свою стійкість!” з підтримки вакцинації від Covid-19, що ініційована Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров‘я МОЗ України.