0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2023-09-15 10:59:03

Photo

МОНІТОРИНГОВИЙ ВІЗИТ ДО БЕРДИЧЕВА

Тривають моніторингові візити у медичні заклади Житомирщини в рамках «наздоганяючої» кампанії з вакцинації дитячого населення проти кору, епідемічного паротиту та краснухи (КПК).

 

Фахівці відділу імунопрофілактики нашої установи відвідали КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради. 

 

Темами зустрічі стали: важливість щеплення дітей проти КПК; труднощі, що виникають при комунікації з батьками дітей, які відмовляються від щеплень; проблеми, що виникають під час роботи з електронною медичною системою закладу та розповсюдили інформаційні матеріали серед працівників та батьків, які прийшли на прийом в поліклініку.

 

Під час зустрічі з начальницею управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентиною Адаменко було наголошено про особливу важливість вакцинації дітей проти КПК, які відвідують заклади освіти. Домовились про організацію зустрічей з керівниками, медичними працівниками  закладів освіти та батьками -- для налагодження комунікації та проведення інформаційних лекцій і бесід щодо важливості імунопрофілактики та ризиків, які батьки створюють своїм дітям у разі відмовленнявід щеплень.

 

Нагадуємо: якщо ви не пам’ятаєте, чи робили дитині щеплення проти кору або не маєте документальних підтверджень цього -- дитину потрібно вакцинувати. Додаткова вакцинація проти кору не шкодить здоров’ю дитини,  а навпаки – посилює захист.

Зверніться до сімейного лікаря за щепленнями якомога швидше!