0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2023-11-21 15:59:22

Photo

«ТОЧКА ЗДОРОВ’Я» У НОВІЙ БОРОВІЙ

21 листопада 2023 року, в рамках Всесвітнього тижня обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів, масовий профілактичний захід «Точка здоров’я», відбувся у селищі Нова Борова (центр Новоборівської територіальної громади Житомирського району). 

 

Захід був організований за ініціативи ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та за підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоборівської селищної ради». 

 

У приміщенні ЦПМСД було організовано роботу наших фахівців спільно з місцевими медичними працівниками. Бажаючі жителі селища прийшли на «Точку здоров’я» та змогли отримати ряд безоплатних медичних послуг: вимірювання артеріального тиску, аналіз крові на цукор, дерматоскопія та консультація дерматолога, ЕКГ, консультації лікарів-гігієністів та сімейного лікаря щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, питань вакцинації та здорового способу життя. 

 

З нагоди проведення Всесвітнього тижня обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів мешканці селища отримали плакати на тему «Поширені міфи про прийом антибіотиків» та іншу просвітницьку друковану продукцію – календарі профілактичних щеплень, буклети з інформацією щодо імунізації населення та захисту себе та своїх близьких від вакцинокерованих інфекційних захворювань. 

 

Фахівці Житомирського ОЦКПХ провели лекцію на тему «Обізнаність з антибіотикорезистентністю та важливість контрольованого використання антимікробних препаратів» для медперсоналу ЦПМСД. В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся» мешканці селища, які вакцинувалися від COVID-19, отримали презенти – брендові еко-сумки. 

 

ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» дякує за допомогу та сприяння у проведенні заходу Новоборівській селищній раді та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоборівської селищної ради». 

 

Лише спільними зусиллями та командною роботою можливо досягти високих успіхів та показників в питаннях профілактики та безпеки громадського здоров`я області!

 

#МиПрацюємоЩобВиБулиЗдорові

#ШануйсяПіклуйсяВакцинуйся