0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2020-04-01 16:36:21

Photo

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН НАРАДИ З МІЖРАЙОННИМИ ВІДДІЛАМИ

 

       1 квітня  2020 року в приміщенні ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» відбулась онлайн нарада на тему : « Організація роботи установи в умовах карантину»

     Участь у нараді взяли директор, заступники директора , юрисконсульт Циганчук Н.А. та завідувачі міжрайонних відділів  ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України». 

      Одним із основних питань було обговорення графіку щоденного цілодобового чергування відповідальних працівників ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» за здійснення заходів по виявленню та локалізації епідвогнищ в Житомирській області на квітень.      

Було обговорено основні питання організації робочого процесу установи в умовах карантину, умови та можливості виконання роботи дистанційно.

Юрисконсульт Циганчук Н.А. надала інформацію про права і гарантії для медичних працівників в умовах карантину, а також було обговорено підписання  наказу про простій без вини працівника. 

      Було визначено алгоритм оплати праці фахівців, які безпосередньо задіяні в роботі по виявленню та локалізації епідвогнищ.

   


Photo