0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2024-02-08 16:54:53

Photo

«СТОП РАК!»: «ТОЧКА ЗДОРОВ’Я» У ХОРОШЕВІ

8 лютого 2024 року в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку,для інформування населення про важливість профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань, стартували заходи з виїзної діагностики найпоширеніших видів онкологічних захворювань серед груп ризику у громадах Житомирської області.

 

Цей проект організовано згідно плану заходів до Всесвітнього дня боротьби проти раку та інформаційно-роз’яснювального тижня  (5-11 лютого 2024 року) у Житомирській області, складеного та затвердженого ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та Департаментом охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації, в межах ініціативи Міністерства охорони здоров’я України.

 

Фахівці Житомирського ОЦКПХ та Житомирського обласного онкологічного диспансеру у рамках заходів  кампанії відвідали селищеХорошів. На базі КНП «Хорошівська лікарня» Хорошівської    селищної ради мешканці громади мали змогу отримати наступні медичні послуги:

- консультації онкохірурга-мамолога та онкогінеколога;

- дерматоскопію родимок та консультацію дерматолога;

- вимірювання артеріального тиску;

- вимірювання рівня глюкози в крові. 

 

Онкохірург-мамолог оглянув у Хорошеві 31 пацієнтку. У вісьмох випадках виявлено первинну патологію, пацієнтки направлені на додаткові обстеження. Онкогінеколог прийняв у Хорошеві 21 пацієнтку. Двох з них направлено на лікування до Житомирського онкодиспансеру з приводу передракової патології. Також чотирьох пацієнток оглянуто після курсу лікування. 

 

Фахівці Житомирського ОЦКПХ надали мешканцям Хорошівської громади консультації щодо профілактики онкологічних, інфекційних та неінфекційних захворювань, питань вакцинації та здорового способу життя; розповіли про фактори ризиків онкологічних захворювань, раннє їх виявлення та профілактику; надали рекомендації щодо правильного харчування, відмови від тютюнопаління та надмірного вживання алкоголю, своєчасного проходження профілактичних медичних оглядів; передали друковані інформаційні матеріали.

 

ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» дякує за допомогу та сприяння у проведенні заходу КНП «Хорошівська лікарня» Хорошівської    селищної ради. 

 

Лише інформування населення, профілактика, скринінг, своєчасне виявлення та лікування онкологічних захворювань допоможуть досягти значних позитивних результатів у боротьбі з цією проблемою.