0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2024-02-10 10:44:16

Photo

ТРЕНІНГ «ІМУНІЗАЦІЯ НА ПРАКТИЦІ»

Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує серію каскадних тренінгів для сімейних лікарів, педіатрів та медичних сестер закладів охорони здоров’я Житомирської області, котрі надають послуги з імунізації населення.

 

З 7 до 9 лютого за підтримки Бюро World Health Organization (WHO) в Україні, Міжнародного Центру Дітей в Анкарі (Туреччина), Міністерства охорони здоров’я України та Центра громадського здоров’я України відбувся тренінг із відпрацювання практичних навичок «Імунізація на практиці».

 

Протягом всього тренінгу учасники розглянули ряд важливих питань, що стосуються вакцинації, зокрема отримали роз’яснення щодо Національної Програми імунізації, аналізу охопленням щепленнями за 2023 рік, обговорили роботу холодового ланцюга, обладнання холодового ланцюга, моніторингу температури, розміщення вакцин в обладнанні холодового ланцюга, покращили знання щодо мікропланування та проведення сесії імунізації, а також потренувались, як комунікувати з громадами у питаннях імунопрофілактики.

 

Дружня, весела атмосфера та командний дух допомагали учасникам тренінгу у закріпленні теоретичних знань шляхом відпрацювання практичних навичок, а також успішно проведеному фінальному тестуванні.

 

По завершенню навчання учасники отримали сертифікати, які є підставою для нарахування 20 балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів (Наказ МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів»).