0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2024-02-11 12:05:37

Photo

РОМАНІВ: ЗУСТРІЧІ НА ТЕМИ ПРОФІЛАКТИКИ РАКУ

Фахівці Романівського відділення в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, для інформування населення про важливість профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань організували ряд просвітницьких заходів у громаді.

 

У селищі Биківці вони провели бесіду з медичними працівниками Биківської АЗПСМ, а на базі КП «Водолій» зустрілися з місцевими мешканцями. До зустрічі долучилась громадська організація спілка інвалідів та людей похилого віку «Наше рідне село». Під час зустрічей  проведено презентацію на тему «Всесвітній день боротьби проти раку». Особливу увагу було загострено на темі «Рак молочної залози у жінок». Говорилося про ризики, методи та своєчасність виявлення РМЗ, а також про профілактику. 

 

Ще одна зустріч відбулася у  Миропільському центрі розвитку дитини, де було розглянуто подібні актуальні питання профілактики онкологічних захворювань. 

 

На базі жіночої консультації Романівської лікарні фахівці відділення спільно з лікарем-гінекологом проводили під час звернень пацієнток інформаційно-роз’яснювальну роботу: продемонстрували презентацію на тематику профілактики раку, роздавали наочні  інформаційні матеріали та буклети.