0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2024-02-12 12:03:37

Photo

КОРОСТИШІВ: ЗУСТРІЧІ НА ТЕМИ ПРОФІЛАКТИКИ РАКУ

Фахівці Коростишівського відділення в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, для інформування населення про важливість профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань організували ряд просвітницьких заходів у громаді.

 

• Провели спільну нараду з керівництвом Центральної районної лікарні ім. Потєхіна та Центру первинної медико-санатірної допомоги, а також круглий стіл з працівниками міської ради – де обговорювалися питання профілактики ракових захворювань. 

 

• Організували зустріч з працівниками соціальної служби, для яких було підготовлено та проведено лекційне заняття на тему «Тиждень боротьби з раком».

 

• Виїзні бригади у складілікаря – онколога, лікаря – гінеколога, сімейного лікаря та завідувачки відділення відвідали амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в селах Кам’яний Брід та Студеницю: загалом оглянуто 43 пацієнта, проведено бесіду на тему «Профілактика онкозахворювань». 

 

• За призначеннямсімейних лікарів було вакциновано проти грипу 10 онкохворих.

 

• Під час роботи на об’єктах громадського харчування, побутового обслуговування , стоматкабінетів проводилися бесіди про необхідність щорічного  проходження  медичного огляду.