0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2024-03-29 11:43:56

Photo

ПРОСТІР «ДБАЮ ПРО СЕБЕ» В ОВРУЧІ

У Овручі відкрився перший на Житомирщині простір «Дбаю про себе». Відкриття відбулося на базі КНП «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Відкриття простора «Дбаю про себе» здійснене в рамках реалізації проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Проект впроваджує психосоціальні програми на рівні громад у восьми областях України. Однією з учасниць проекту є Овруцька громада.  В рамках Проекту створюються місцеві сталі моделі надання послуг з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки у громадах, посилення ролі первинної медичної допомоги, а також підвищення готовності реагування громади на надзвичайні ситуації. Реалізація цих цілей здійснюється серед іншого у розвитку мережі просторів «Дбаю про себе». 

 

Учать у відкритті простору «Дбаю про себе» взяли перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко, представники координаційного центру психічного здоров’я при Кабінеті міністрів України, Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА,   Овруцької громади,  проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

 

Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб на заході представляв завідувач відділу профілактики неінфекційних захворювань Сергій Березовський. 

 

У відкритому просторі «Дбаю про себе» надаватимуть  консультації та поради безоплатно надаватимуть дорослим та дітям. Зараз є великий попит на психологічні консультації серед місцевих жителів. Найбільше потребують допомоги переселенці, які через війну переживають стреси та тривоги.

 

Простір у Овручі став третім в Україні та першим на Житомирщині.