0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2024-03-29 15:16:06

Photo

ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ: РОБОТА В РАЙОНАХ

В рамках місячника по боротьбі з туберкульозом фахівці наших районних відділів та відділень провели заходи у громадах, спрямовані на попередження та профілактику цього захворювання. 

 

• Фахівці Житомирського відділу  відвідали амбулаторії загальної практики сімейної медицини №12 та №20, а також центри первинної медико-санітарної допомоги у селищі Новогуйвинському та селах Станишівці та Тетерівці – провели з персоналом заняття по тематиці профілактики туберкульозу.

 

• Фахівці Коростенського районного відділу організували  та провели круглі столи для працівників КНП «ЦПМСД» Коростенської міської ради та КНП «ЦПМСД» Лугинської селищної ради. Під час проведення круглих столів прочитали лекції на тему «Що необхідно знати про туберкульоз?».

 

• Фахівці Олевського відділення провелизаходи на тему«Раннє виявлення та діагностика туберкульозу та належного медичного супроводу контактних»в закладах охорони здоров`я: круглий стіл у Олевському центрі первинної медико-санітарної допомоги та бесіду з медичними працівниками пологового відділення та протитуберкульозного кабінету  Олевської центральної лікарні. 

 

• Фахівці Романівського відділення взяли участь у нараді з кухарями та медичними працівниками закладів освіти Романівської територіальної громади.  Під час виступу представили презентацію на тему «Туберкульоз легень»; обговорили питання щодо клініки, діагностики, лікування та профілактики туберкульозу; розповіли присутнім на нараді про фактори ризику захворювання на туберкульоз; наголосили на важливості раннього виявлення захворювання та своєчасного звернення за медичною допомогою; роздали брошури, плакати та флаєри на тему профілактики туберкульозу. 

 

• Фахівці Ємільчинського відділення провели санітарно–освітню роботу в Барашівській територіальній громаді. Під час зустрічей з працівниками амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Барашівського закладу дошкільної освіти обговорили актуальні питання з профілактики та стану захворюваності на туберкульоз. 

 

• Фахівці Малинського відділення відвідали заклади на території Пиріжківського старостинського округу. Зустрілися з учнями та педагогічним колективом Пиріжківської гімназії. Серед інших питань запобігання інфекційним та неінфекційним захворюванням хвороб та пропаганди здорового способу життя розповіли про профілактику туберкульозу. Під час зустрічей з працівниками Пиріжківського фельдшерсько-акушерського пункту та Пиріжківського старостинського округу загострили увагу на питаннях профілактики та раннього виявлення туберкульозу.

 

• Фахівці Коростишівського відділення провели лекції у КНП «ЦПМСД  Коростишівської міської ради» на теми: «Місяць боротьби проти туберкульозу», «Моніторинг ситуації з туберкульозу в Україні у 2023 році».  Під час роботи на об’єктах громадського харчування, побутового обслуговування, стоматкабінетів, провели бесіди щодо клініки, діагностики та профілактики туберкульозу та розповсюджувались інформаційні буклети.