0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2024-04-03 11:45:44

Photo

«ТОЧКА ЗДОРОВ’Я» У ЛЮБАРІ

2 квітня 2024 року масовий профілактичний захід «Точка здоров’я» відбувся у селищі Любар (центр територіальної громади Житомирського району). 

 

Захід був організований за ініціативи ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та за підтримки КНП «Любарський центр  первинної медико-санітарної допомоги» у приміщенні Любарського ліцею №2. 

 

Мешканці селища мали змогу отримати ряд безоплатних медичних послуг: вимірювання артеріального тиску, аналіз крові на цукор, експрес-тестування на гепатити, вакцинація АДПМ, консультації лікарів-гігієністів та сімейного лікаря щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, питань вакцинації та здорового способу життя.

 

Також їм було передано просвітницьку друковану продукцію – календарі профілактичних щеплень, буклети з інформацією щодо імунізації населення та захисту себе та своїх близьких від вакцинокерованих інфекційних захворювань. 

 

В Любарському закладі дошкільної освіти фахівці ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» провели ігрове заняття на тему вакцинації.  Вихованці дитсадка переглянули профілактичний мультфільм, пограли у тематичну гру з розпізнавання вірусів та отримали в подарунок «Казку про те, як стати супергероєм» та календарі щеплень. 

 

Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб дякує КНП «Любарський центр  первинної медико-санітарної допомоги»  та адміністрації Любарського ліцею №2 за допомогу та сприяння у проведенні заходу. 

 

Лише спільними зусиллями та командною роботою можливо досягти високих успіхів та показників в питаннях профілактики та безпеки громадського здоров`я області!

 

#МиПрацюємоЩобВиБулиЗдорові