0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2021-04-08 15:33:44

Photo

Про участь у нараді по боротьбі з COVID-19 в місті Новоград-Волинський.

 

       Епідемічна ситуація з  гострої респіраторної хвороби COVID-l9, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у Житомирській області  залишається складною. 

Регіон вже п’ятий тиждень віднесений до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. 

      Станом на 07.04.2021р. всього зареєстровано 76286 випадків захворювання, в тому числі 869 хворих осіб зареєстровано за минулий день. Серед захворілих померло 1326 людей, з них 21 – за останню добу.


Photo

      Високі рівні захворюваності реєструються в містах Малин, Бердичів, Новоград-Волинський, м. Житомир. 

07.04.2021р. фахівці обласного лабораторного центру на чолі з директором З.М.  Парамоновим взяли  участь у нараді з питань епідемічної ситуації з COVID-19 в місті Новоград-Волинський під головуванням Новоград-Волинського  міського голови Боровець М.П. 

      В ході наради, на якій також були присутні керівники установ та організацій, що задіяні до ліквідації наслідків, спричинених поширенням  COVID-l9, обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення. 

      Важливими  напрямками боротьби з епідемією коронавірусною інфекції є наступні: робота лікувальних закладів по наданню первинної медичної допомоги населенню, зокрема, виявлення, обстеження хворих, проведення протиепідемічних заходів у вогнищах інфекції; розслідування спалахів та групових захворювань в організованих колективах; запровадження карантинних заходів в населеному пункті та контроль за їх виконанням; вакцинація населення; спільна робота всіх структур та організацій, залучених до ліквідації епідемії.

      Обласний лабораторний центр і в подальшому готовий до співпраці, надання практичної, консультативної допомоги керівникам органів місцевого самоврядування у вирішенні питань, пов’язаних з боротьбою цієї особливо-небезпечної інфекції. 

 

Зав. відділом епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Лутай Т.О.