0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2021-06-16 18:44:08

Photo

Все про тест на COVID-19 для наших клієнтів!

 

ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" проводить ПЛР-дослідження біологічного  матеріалу для виїзду за кордон, перерви самоізоляції через програму «Дій вдома» та за власним бажанням без направлення лікаря.

          Надаємо відповіді на найпоширеніші запитання наших клієнтів:

1.Чи потрібно записуватись до електронної черги для проходження тестування на COVID-19?

Ні, це не обов’язково. Ви можете звернутись у нашу установу в зручний для Вас день відповідно до графіка роботи пункту забору біологічного матеріалу.

Попередній електронний запис можна здійснити на сайті установи                                  (https://olc-zhitomir.org) під час обов’язкового заповнення анкети.Після реєстрації необхідно сплатити кошти та з роздрукованою квитанцією прибути у вказаний час до лабораторії. Також, сплатити за дослідження можна на місці банківською картою (через термінал) перед відбором матеріалу.

Контактні телефони нашої установи:

068 982 47 81, 068 648 16 32

З 8.30 до 17.00 (обідня перерва 13.00-13.30, за винятком вихідних та святкових днів) працівники гарячої лінії установи нададуть кваліфікован відповіді на всі питання.

 

2. Коли можна пройти тестування?

Забір біологічного матеріалу у приватних осіб  проводиться щоденно з 8.00 до 11.00, крім неділі в окремому обладнаному приміщенні на території центру, за адресою вул. В.Бердичівська, 64 (вхід через двір).

 

3. Яка вартість ПЛР-тестування?

Вартість досліджень найнижча в області і становить 650грн.

 

4. Термін виконання ПЛР-тестування?

Дослідження проводяться 4-5 годин.Результат ПЛР-дослідження буде виданий в той же день з 17.00 до 18.00. Для його отримання необхідно особисто прибути з паспортом у фойє установи. 

А також результат може бути відправлений на електронну адресу, яку необхідно вказати при оформленні анкети.

 

5.Чи видається результат англійською мовою?

Так. При заповненні анкети потрібно правильно вказати ім’я та прізвище відповідно до закордонного паспорта.

 

6. Чи результат ПЛР-тестування має мокру печатку установи та особистий QR-код?

Так. QR-код на роздрукованому сертифікаті містить посилання на результат ПЛР-тесту, який розміщено на офіційній сторінці нашої установи. Наш результат ПЛР-тестувань підходить для виїзду в країни Європейського регіону, Єгипет, Туреччину, Арабські Об’єднані Емірати, США, Канаду та інші країни.

 

7. Як підготуватись для проходження ПЛР-тестування?

Перед проходженням ПЛР-тестування мінімум 3-4 години не рекомендується їсти, чистити зуби, палити. За 6 годин рекомендують не використовувати спреї або розчини для полоскання горла, мазі і спреї для носа та не промивати ніс. 

 

       Установа запрошує до співпраці та гарантує адекватну ціну на дослідження, високу якість та швидкість його виконання, зняття з самоізоляції через програму «Дій вдома», результат аналізу на англійській мові та з QR-кодом , конфіденційність інформації.