0412-43-18-09 64, вул. В.Бердичівська, Житомир 08:30 – 17:00
Зворотній зв'язок
IMG-LOGO

Новини


2021-09-14 16:19:21

Photo

Відбулася продуктивна нарада в м.Житомир за участю заступника міського голови Марії Місюрової

     Протягом останніх тижнів в Житомирській області, як і в цілому по Україні відмічається тенденція до зростання захворюваності на COVID-19, збільшується кількість хворих з тяжким перебігом захворювання, високий % летальних випадків. 

      З метою запобігання росту захворюваності та вжиття заходів ліквідації особливо-небезпечних інфекції, спричиненої коронавірусом Sars-CoV-2 14.09.2021р. керівництвом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» було організовано проведення  семінар-наради з лікувальною мережею м.Житомир. В  нараді взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради, головні та сімейні лікарі й старші медичні сестри  ЦПМСД м.Житомир,  директор обласного лабораторного центру Зіновій Парамонов та його заступник Олег Васильков.

    Під час наради  З.М. Парамонов розповів про стан захворюваності на COVID-19 в Житомирській області та наголосив на важливості дієвої взаємодії медичних працівників та органів влади у подоланні проблемних питань в боротьбі з COVID-19. Були визначені основні заходи підготовки до чергової хвилі підйому захворюваності. 

     Важливою темою для обговорення стало питання відновлення роботи мобільних бригад по забору біоматеріалу від хворих на COVID-19 на дому, що,  на думку лікарів-епідеміологів, значно вплинуло б на поширення захворювання на території області .

    Також, директор обласного лабораторного центру наголосив на необхідності організації роботи сімейної медицини у вихідні дні, що забезпечить своєчасну  доставку  біоматеріалу  до вірусологічної лабораторії центру, прискорить постановку діагнозу, надасть змогу покращити протиепідемічну роботу у вогнищах інфекції та запроваджувати адекватні протиепідемічні заходи в місті та області.

    Заступник міського голови Марія Місюрова погодилася з пропозиціями обласного лабораторного центру та буде сприяти у вирішенні проблемних питань, що стоять перед закладами охорони здоров’я напередодні чергового ускладнення епідемічної ситуації.